Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2014, 22:59   #502
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Atu

- No ja mam parę pytań...

- Czy na orbicie mogła być jakaś sonda pozostawiona przez pierwszą wyprawę albo coś tam jeszcze wcześniejszego?

- Te uderzenia w statek i dziury w kadłubie to tak wygląda bardziej na jakieś rakiety czy działa czy też może być np. jakis prom desantowy? (prom mi się wydaje byłby chyba znacznie wolniejszy i większy do dwóch wcześniejszych opcji)

- Własciwie kim jest Jer? Kumam, że pilot ale to "oryginalny" co powinien nas dowieść na miejsce czy po prostu jeden z kolonistów jak my? I tak technicznie to piloci statków kosmicznych też śpią w hibernatorach czy jakoś przy pulpitach coś knują?

- Jak daleko mniej - więcej jest ten oryginalny adres lądowania od nadzego?

- Co jest z tymi nowowybudzonymi? Bo tak z opisu są jacyś tacy niewyraźni. Ale nie jestem pewny czy to tak przez pierwszy dzień czy dwa czy tak dłużej.

- A technicznie... To chyba jakaś tabelka z by ułatwiła spojrzenie kto kiedy co robi... Bo na razie jest parę osób i dni ale potem może się tego narobić...
 
Pipboy79 jest offline