Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2014, 23:24   #12
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Earendil Zobacz post
A ja mam takie pytanie: gdzie akademia czarownic!?
Bałem się tego pytania. Bałem się go od dzisiejszego ranka, kiedy przypomniałem sobie o tej sesji... Tak, zapomniałem. Niby mam jakieś usprawiedliwienie, ale wolę krócej napisać, że czuję się z tego powodu bardzo głupio i dzisiaj zacząłem pisać rekrutację. Powinna być gotowa jutro, na pewno do weekendu.

EDIT: przed chwilą edytowałem mój pierwszy post, rekrutacyjny. Skasowały mi się wszystkie filmiki, zupełnie jak Skrzydlatej. Edytowałem post ponownie, tym razem w zaawansowanej edycji i wszystko gra.
Wniosek z tego taki, że pisanie postów bez zaawansowanej edycji gubi lastinn player (chociaż pełnie formatowanie pozostaje).

EDIT2: autoreklama - moja rekrutacja do sesji o Akademii Magii.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 26-11-2014 o 10:07.
Ogryzek Szatana jest offline