Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2014, 15:20   #2
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
No, i na to czekałem . Masz już na pewno pierwszego chętnego, chociaż moja karta postaci nie nadejdzie znowu tak szybko, bo teraz mam zawalony tydzień.

Jeśli chodzi o kalendarz, to rozumiem, że chcesz jakiś taki, co pasowałby do świata którym rządzą magowie? Jeśli magia byłaby związana z siłami natury, to dobry byłby solarny (czyli nasz), bo oparty na porach roku. A jeżeli jakieś duchy i inne siły to całkiem naturalnie szło by odnoszenie się do położenia księżyca- kalendarz lunarny. Tylko oczywiście w takich wariacjach, byś nie musiał za dużo liczyć. Oczywiście, miesiące i tygodnie mogą być podzielone wg różnych magicznych liczb: 3,7,13, żeby dodać smaczku .

Poprzednio była mowa o samych czarownicach, ale teraz panuje równouprawnienie? Bo nie wiem w takim razie co wybrać (chociaż jeszcze nigdy jako gracz nie brałem postaci płci żeńskiej, więc mam na to małą ochotę ).
 
Earendil jest offline