Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2014, 21:33   #12
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Użycie gdoca zależy od graczy. Traktuję to jako narzędzie wspomagające w sytuacjach gdzie odpowiedzi są krótkie, takie jak walki (żeby uniknąć postów typu "to ja robię unik") i przy dialogach ("Ja jestem Zenek a ty?"). Wiem że dużo osób go nie lubi więc postaram się by było go jak najmniej.

Elas jak najbardziej możesz spróbować. Liczy się ciekawy koncept postaci (człowieka), moce i mechanikę mogę ci pomóc ogarnąć. W końcu np taki Gangrel nie musi (i nawet nie powinien bo niby skąd) wiedzieć co może zrobić Setyta czy Tremere swoją zazdrośnie strzeżoną tajemną mocą.

Postaci nie są starszymi, są ancillae czyli jeszcze nie starszy, ale już nie nowicjusz.
 
Halfdan jest offline