Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2014, 21:58   #9
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał gacoperz Zobacz post
Jeśli przygarnęlibyście i mnie to chętnie dołączę.
Jasne, że przygarniemy. Wystarczy tylko napisać kartę postaci, która nie kaleczy oczu i umysłu.
Szczerze, to nie spodziewam się większego zainteresowania i raczej nie dostanę większej ilości przynajmniej znośnych kp, niż sześć, więc nie powinno być walki i dylematów z wyborem kart. Nie lubię odmawiać, szczególnie mając do wyboru pomiędzy dobrym a dobrym.

Cytat:
Napisał Halfdan Zobacz post
to może zrób tak że gramy przeciwną płcią niż w rzeczywistości? wtedy będą i dziewczynki i chłopcy i będzie fair w odgrywaniu
Wstydzisz się swojego wyboru i chcesz zwalić na sesyjny przymus?

***

Szybkie sprostowania odnośnie rekrutacji: można grać nauczycielką, zauważyłem teraz, że wszystko napisałem tak, jakby się nie dało.
 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 26-11-2014 o 22:01.
Ogryzek Szatana jest offline