Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2014, 13:27   #13
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Slan Zobacz post
Jak tu wygląda czarowanie?
Machasz różdżką, wypowiadasz jakąś magiczną formułkę i rzucasz czar, tak Harry Potterowo.
Im bardziej jesteś zaawansowany, tym mniej powyższych potrzebujesz, ale nadal mogą służyć jako wzmacniacze.

Rzucanie zaklęć męczy, im potężniejsze zaklęcie, tym bardziej. Im postać bardziej zaawansowana, tym mniej.

Raczej nie wymyślamy koła od podstaw

Co prawda miałem o czarowaniu nic nie wspominać, ale to jest tak bardzo centralna część całej sesji, że przełamałem się.

Cytat:
Napisał Tropby Zobacz post
Z miłą chęcią zgłaszam się. KP wyślę prawdopodobnie w weekend. Zawsze chciałem spróbować zagrać gothic lolitą

Przy okazji polecam też Fiatha do roli nauczyciela. W takich klimatach zawsze świetnie sprawował się jako MG.
Od tego jesteśmy, żeby spełniać wasze fetysze o byciu małą, magiczną dziewczynką

Gracz z dobrymi rekomendacjami, cenniejszy niż gracz z dobrym kp.
 
Ogryzek Szatana jest offline