Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2014, 14:57   #35
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Panie i Panowie. Jak pewnie wiecie.. albo i nie ostatnio zrobiłem ankietę na temat sesji w świecie będącym sklejanką wiedźmina, dragon age, częściowo jakiś innych światów.. no i mojej wyobraźni. Nie mogę prowadzić 4 sesji na raz. Nawet z 2 mam lekkie opóźnienia Także mam dla was propozycję. Na wasze odpowiedzi czekam do jutra, do godziny 6 (tzn. może na forum zajrzę po 6, ale żebyście byli przygotowani i nie odkładali na południe), jeśli nie odpowiecie sam decyduje.

1. Demokracja
Założę rekrutacje do drugiej sesji. Ta rekrutacja która wzbudzi większe zainteresowanie i/lub otrzymam w niej więcej KP wygrywa.

2. Ugoda
Nie zależy wam tak na tej sesji, więc decydujecie się odstąpić, ale przy tym informujecie mnie, że prawdopodobnie zagracie.

3. Kapitulacja
Nie zależy wam na tej sesji. Niech inni się cieszą walcząc o tron.

4. Czas
Inaczej mówiąc dajecie mi pozwolenie na samodzielne podjęcie decyzji.

Ogólnie mam ochotę na fantasty i dlatego sam wolałbym prowadzić tamtą sesję, ale chce być z wami solidarny i dać wam wybór.
 
Sesjator jest offline