Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2007, 11:03   #21
Nightcrawler
 
Nightcrawler's Avatar
 
Reputacja: 1 Nightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemuNightcrawler to imię znane każdemu
"Śniła mi się mleczna krowa. Taka raczej nieduża, ale wyglądająca, jakby wiele w życiu przeszła. Mijaliśmy się na dużym moście. Było przyjemne wiosenne popołudnie. Krowa miała pod pachą stary wentylator i zapytał czy tanio bym go nie kupił. Powiedziałem, że nie mam pieniędzy. Naprawdę nie miałem. - W takim razie możesz mi w zamian dać obcęgi - powiedziała krowa.
Są sny symboliczne i są zdarzenia, które te sny symbolizują. A może są symboliczne zdarzenia i są sny przez nie symbolizowane. Symbol jest jakby honorowym burmistrzem we wszechświecie dżdżownicy. We wszechświecie dżdżownicy mleczna krowa poszukująca obcęgów nie jest niczym niezwykłym. Pewnie w końcu krowa znajdzie te obcęgi, lecz to nie będzie miało ze mną nic wspólnego."
- Haruki Murakami - "Przygoda z owcą"
 
__________________
Sanguinius, clad me in rightful mind,
strengthen me against the desires of flesh.
By the Blood am I made... By the Blood am I armoured...
By the Blood... I will endure.
Nightcrawler jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem