Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2014, 19:31   #14
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Wystąpiły problemy techniczne, nie mogłem otworzyć kp jednego gracza, drugi poprosił o czas do jutra.

W związku z powyższym:
1. przeciągnę rekrutację o kolejne, ostatnie dwa dni. Kończy się więc z drugim grudnia włącznie.
2. poproszę o nie wysyłanie do mnie kart w formacie pdf zamieszczonych w innym miejscu, niż googledoc. Przez googla mogę otworzyć pdf, inaczej wyskakują mi dziwaczne błędy, do których nie mam teraz głowy.

Mam jeszcze jedną, ważną informację. Na dzień dzisiejszy mam jedną kartę, którą akceptuję, niestety drugi gracz zrezygnował, a trzeciemu z miejsca odpisałem, że jego postać nie przejdzie (nie pasowała mi w ogóle do sesji, a poprzeczki bardzo wysoko nie stawiam). Czwartej karty jeszcze nie widziałem, ale wieżę, że będzie dobrze
Jeżeli się nie zawiodę, poprowadzę w "osłabionym" zespole i po kilku postach prawdopodobnie założę rekrutację dodatkową (żeby nowi potencjalni zainteresowanie wiedzieli jak wygląda sesja).
 
Ogryzek Szatana jest offline