Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2014, 00:32   #512
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Drodzy Panowie, o których mowa w moim poście. Jakieś dialogi?
- Hmm.... W sumie zależy jak z czasoprzestrzenią. Ja się mogę bujnąć tu czy tam ale kwestia czasoprzestrzeni czyli ile zajmie te sprawdzanie adresów z kompa. Mój hiroł ma ciut zapasu dni w porównaniu do Dante'go to może by się jakoś to udało zgrać.

- Chyba, że się umówimy, że można robić coś głównego w dzień i coś tam pobocznego wieczorami do poduchy i takie tam. Kwestia chyba dogadania bo na moje oko to ludzie nie siedzą od świtu do nocy nad monozajęciem raczej jak mają wybór. Hmm... Ale chyba to raczej Atu musiałaby się odezwać jak to widzi...


@Atu

- Możesz jakoś nakreslić ile by mogło zająć te sprawdzanie adresów z kompa? Bo w sumie i bym się tego chętnie dowiedział i pojeździł po okolicy. A jak bym się wywiedział to i pewnie bym chciał odwiedzić ten docelową SL i sprawdzić jak to wygląda.
 
Pipboy79 jest offline