Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2014, 01:29   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Zaczynam się powoli ogarniać ale nie chcę niczego obiecywać bo zapowiada się ciężki tydzień... Umówmy się tak że pogrzebie w notatkach jakie mam na temat postaci i najpierw prześlę ci część fabularną jeżeli się spodoba to wezmę się za mechanikę ok ? Mam ogólny zarys tego co bym chciał i różne pomysły ale to by trzeba było z tobą dokładnie ustalić

Pytanie: Czy w historii można zaszaleć ? Bo mam fajną scenkę która pokazuje jak postać dostała się z UK do USA i tłumaczy skąd miał kasę na budowę schronu ale nie chciałbym cię zawalić ilością tekstu więc byłaby jedna scenka a reszta historii to raczej od myślników rozpisane fakty z życia postaci a że jest niedawno przemienionym guholem który służył swojemu panu od wybuchu drugiej wojny światowej to trochę przez te 23 zdążył zrobić bo ambitny z niego gość
 
Brilchan jest offline