Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2007, 14:12   #4
Malkav3
 
Reputacja: 1 Malkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodzeMalkav3 jest na bardzo dobrej drodze
Post

Zwracając sie do Vicktorii:
Przerwał ci... po w chwili gdy łapałaś oddech. Uśmiechną sie lekko, spoglądał na Ciebie i czuć było jego zainteresowanie. Az ci sie miło zrobilo.
-Santi -gdy dokończyłaś zdanie powiedział jeszcze raz.
-Nazywają mnie Santi wiec i wy mówcie tak do mnie

-Droga Victorio, oczywiście. Waszym przedstawicielem w primogenie jest Sony. Z reszta myślę ze sama porozmawiaj z nim o tym. Znamy sie już kilka wieków...(wspomina)do tej pory nie mieliśmy jakiś większych nieporozumień

Zwracając sie do Doerner:
Ty również poczułeś zainteresowanie Santiego, gdy sie wypowiadałeś. Jest odmienny od innych Ventrue jakich znasz i kiedykolwiek znałeś.
-A ciebie Doerner zapraszam do Ósemki. Poznasz innych naszych Braci... Nie musisz sie jednak z tym spieszyć. Oczywiście
Zwracając sie do Wszystkich
-zreszta was tez zapraszam.-Powiedział z niesamowitym ciepłem.
 
Malkav3 jest offline