Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2014, 18:46   #1084
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
@Hazard
ja zacząłem? możesz rozwinąć o co Ci chodzi? bo nie kojarzę
Nie pisałem, że ty cokolwiek zacząłeś. :P Chodzi mi o to, że Roran sam wcześniej pisał by Ivan nie pchał nosa w nie swoje sprawy. Sam nie chciał przerywać pojedynku "na śmierć i życie", dlatego dziwne by było, gdyby to akurat on ruszył i powstrzymał elfa przed zadaniem ostatniego ciosu. Byłoby to dosyć sprzeczne, z tym co wcześniej powiedział. :P

Cytat:
Miałem na myśli nie Thurin'a tylko Fyrskara bo t o jego postać będzie komuś dłużna :P
Thurni nic nie jest Ivanowi dłużny. :P W interesie całej drużyny było, by nasz główny tank nie zdechł.
Tak poza tym (biorąc pod uwagę inną sesje), to ja spłaciłem swój dług... o którym Fyrskar na razie jeszcze nawet nie wie

Cytat:
Aha, jeszcze sprawa na koniec. Thurin ratować kuzynków Calarchona nie zamierza. Był gotowy ratować, zapomnieć, ale nie, to nie.
W takim stanie, to ty możesz co najwyżej motyle z pajęczyn ratować.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 02-12-2014 o 18:49.
Hazard jest offline