Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2007, 16:40   #68
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą grę. Jak już mówiłem, uważam że to była jedna z lepszych sesji na tym forum - może szkoda tylko, że dosyć mało popularna .
W sumie wszystkim nacukrowałem w poprzednim poście - podtrzymuje to co tam napisałem.
Chciałbym jednak osobno pogratulować tutaj Legionowi, który zbudował świetny klimat w swoim ostatnim poście, i którego historia postaci totalnie mnie zaskoczyła. Legion - gratuluję!
Finał wyszedł tak, że można by z niego zrobić trzymający w napięciu film . Myślę, że wszyscy, szczególnie Almena która podtrzymywała tempo, spisali się tu na medal.
Cóż więcej powiedzieć? Czekamy na TJT II, choćby i z wyzwalaniem Śródziemia.
Pozdrawiam całą drużynę i... do rychłego zobaczenia .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline