Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2014, 19:42   #1091
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Cytat:
@Hazard
ja zacząłem? możesz rozwinąć o co Ci chodzi? bo nie kojarzę
Nie pisałem, że ty cokolwiek zacząłeś. :P Chodzi mi o to, że Roran sam wcześniej pisał by Ivan nie pchał nosa w nie swoje sprawy. Sam nie chciał przerywać pojedynku "na śmierć i życie", dlatego dziwne by było, gdyby to akurat on ruszył i powstrzymał elfa przed zadaniem ostatniego ciosu. Byłoby to dosyć sprzeczne, z tym co wcześniej powiedział. :P
oczywiście, że tak
Roran nie miał zamiaru się wtrącać (patrz niżej) pytałem się dlaczego akurat Ivan zareagował skoro nie było takie deklaracji

@Fyrskar
Roran nie wtrącał się bo to była Twoja walka a nie całej drużyny, dużo było gadki o honorze i tutaj właśnie trzeba umieć honorowo przegrać
zwłaszcza, że się jeszcze podłożyłeś :P

to była walka w której reguły były jasne od początku więc nie ma się co teraz rzucać a raczej cieszyć że żyjesz
ale jakby ten elf chiał Ci wbić nóż w plecy to zapewniam CIę że Roran będzie pierwszy, który z usmiechem na ustach będzie wycierał jego krew ze swoich toporów


poza tym wydarzyła się dziwna rzecz i z mojej strony należą się wam przeprosiny a zwłaszcza MG

tzn. należą się jeśli ktoś się poczuł urażony tym co pisałem

mianowicie miałem pretensje że grał stała w miejscu a okazało się, że co jakiś czas MG dawał krótkie posty, w których relacjonował walkę
nie wiem jak się to stało ale wszystko to mi uknęło,
dodatkowo stronę 102 i połowa 101 teraz jak przeglądałem to widziałem ją pierwszy raz, nie mam pojęcia dlaczego wcześniej nie widziałem tych postów

myślałem, że może coś tam gracie na gdoc'u

także sorka i postaram się dokładniej czytać komenty

pozdro i peace!

PS Jak nie ma innych chętnych to Roran się zgłasza na oficjalną niańkę Thurin'a póki ten fizycznie nie wydobrzeje (psychicznie to nie ma aż tyle wolnego czasu)
 
Dnc jest offline