Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 02:03   #519
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
6h jeśli się spieszysz (minusy do rzutu na efekt) 24h jeśli robisz to normalnie, 60h jeśli w wolnym, uważnym tempie (bonusy do rzutu na efekt).
- Mhm... Ok, dzięki za rozpiskę...

- Hmm... To ja chyba mam dwa dni zapasu w stosunku choćby do Dante'go bo on ma chyba grafik na 7 dni a ja na 5? To moglibyśmy zrobić to tak, że siedzę nad tym uważnie te dwa nadprogramowe dni a potem jadę z chłopakami na wyprawę i kończę wieczorami? Wtedy dałoby się policzyć na ten uważny termin?


Cytat:
@Pip i @Prince, wejdźcie na doca, chciałbym żebyśmy dzisiaj skończyli ten wpis i żebym mógł go wstawić, żeby kończył sie w momencie, w którym wyjeżdżamy z bazy. No i @Prince, chce się bronią zamienić
- Ok. Chętnie się bujnę. Ja prowadzę Tylko nie jedzcie czegos ciężkiego przed odjazdem i zabierzcie na wszelki wypadek papierowe torebki. No chyba, że macie zaawansowane levele podróżne i umiecie puszczać pawia za okno...

- Ale generalnie to gdzie jedziemy? Bo pewnie będzie to zanim rozkinimy aders oryginalnej SL więc można by pobuszować po okolicy ewentualnie sprawdzić co ciekawsze miejsca jakie widać z dronów. Wiecie jakieś miejsca z rosadną ilością wody, dym z komina, wrak UFO, ruiny miasta i taki tam miejscowy folklor...

- A jak na serio napalacie się na polowanie to ja bym proponował pojechać na dwie bryki i zabrać przyczepki jeśli mamy. Bo to zawsze trochę więcej wejdzie tej padliny a ludziów trochę jest do wykarmienia... Na dłuższą metę mało efektywne i pewne takie łowiectwo mi się wydaje i te wszelakie projekty ze stabilnym pokarmem są słuszne. Trzeba je zacząć zaraz po przenoszeniu na rozsądne miejsce naszej bazy.
 
Pipboy79 jest offline