Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 08:25   #22
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gargamel Zobacz post
Dzieki Prox, choć jeszcze nie wiem czy MG się zgodzi.
Zgadza się zgadza. Co ma się nie zgadzać?
Co do kwatery Miszy...
Zamysł miałem taki, że jego kwatera standardem nie będzie w żaden sposób odbiegała od pokoju jego koleżanek. Po Twoim poście, gdy wróciłem do swojego tekstu, przyznam szczerze że nie sprecyzowałem tego wystarczająco jasno... zatem:
Pozostawiam Ci pełną dowolność w kształtowaniu tego pokoju. Z kwestii dla Miszy ważnych, możesz mieć PC'ta. Nie jakiś tam kombajn robiący wszystko (łącznie z kawą), ale średniej klasy sprzęt biurowy.
Proszę Cię, żebyś nie zrobił też "Azylu Sułtana" z basenem i tancerkami egzotycznymi Zwykły pokój Hotelowy o podwyższonym standardzie. Jeśli natomiast wolisz (ze względów fabularnych), aby pokój pozostał celą... zostaw celę. Ja się dopasuję.

Zgadzam się z Ogryzkiem, że delfiny były... zapadającą w pamięć częścią starego Avka, zgadzam się z również że nowy jest ciekawszy.
Dzięki jeszcze raz Proxy za obsługę techniczną

Pozdrawiam i na posty Szanownych Pań czekam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline