Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 11:52   #61
Dragor
 
Dragor's Avatar
 
Reputacja: 1 Dragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłośćDragor ma wspaniałą przyszłość
- Przykro mi, ale prochy Niny zostały rozsypane na cztery watry. Podobnie z resztą jak jej męża. Nie ma nawet pomnika, czy nagrobka. Domyślam się że Dracula o tym wie. Z resztą jeśli Harker maczała w tym wszystkim palce do z pewnością doinformował Mishę - westchną Robert. - A co do haremu... to owszem, z tego co wiem ubił otaczać się pięknymi kobietami.
- Zawsze był bawidamkiem
Wszyscy podnieśli głowy. To pani Szilágyi wróciła do pokoju. Miała lekko zaczerwienione oczy i wyglądała na wściekłą.
- Księżniczko? - Richelieu spytał niepewnie.
- Skoro tak szuka swojej żony, to czemu by mu jej nie dosunąć? - zaproponowała.
- Obawiam się że nie rozumiem - powiedział Łowca.
- Oczywiście że nie. Twoi przełożeni zadbali o to byś nie rozumiał. Jak miała na imię żona Tempes'a?
- Illona
- Jak zmarła?
Robert otworzył usta, a potem je zamknął.
- Jak zmarła? Gdzie jest jej grób? Jakie jest jej panieńskie nazwisko?
Łowca wstał. W ręku miał jeden z mniejszych toporów jakimi zabił wampira przy wejściu do restauracji.
- Widziałem jak chodzisz w pełnym świetle - powiedział.
- Oczywiście że widziałeś. Jest więcej niż jeden sposób by zachować długie życie. I jak po mnie widać mnie zajęło to trochę czasu. Pozwoliłam mu wierzyć że nie żyję by chronić mojego młodszego syna. Starszego przemienił wkrótce po sobie przeszedł do historii jako Vlad IV, a dla Zakony Świtu Alucard, jego założyciel. Mirczja który miał umrzeć w młody wieku ocaliłam i chroniłam przez całe jego życie i broniłam jego potomków. A teraz dla ich dobra jestem gotowa osobiście stanąć przed tym starym krwiopijcą i potraktować go kołkiem i to niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem -ostanie słowa kobiety były przesycone jadem. - Zabawne, wystarczyło że zmieniłam imię by nikt nie był w stanie mnie rozpoznać.
 
__________________
Gallifrey Falls No More!
Dragor jest offline