Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 13:48   #62
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Jakie to szczęście, że ta wiedźma przemieniła mnie zanim zaczęło się to całe wariactwo z dziewuchami - Skomentował rozmowę pokazując język - Kto by pomyślał, że potężny ojczulek naszego gatunku będzie miał tak durną słabość? Tym lepiej dla nas! Tylko teraz jak to przeciwko niemu wykorzystać ? - Odpowiedź przyszła sama w formie Hrabiny, która okazała się Panią Vald

Mały wampir zamyślił się na chwilę - Hmm, niech zgadnę została Pani kobiecą wersją Igora? Nigdy tego nie próbowałem bo nie miałem potrzeby wiązać się ze śmiertelnymi w zbyt bliskie relacje ale niektóre legendy sugerują że nasza krew spowalnia proces starzenia zgadłem ? - Nathaniel uwielbiał bawić się w zgadywanki czuł się wtedy jak Batman!

Wyjął zdobyte na wrogu precjoza i podał je Hrabinie

- To chyba należy do Pani? Normalnie to sprzedałbym, ale że nie znam lokalnych... Fence in polish... Paserów! To możemy uznać to za zapłatę za Pani gościnność i przeprosiny z mojej strony za to, że pierwsza akcja się nie udała. Jeżeli nie chcę Pani mieć nic wspólnego z Drakulą może Pani powyjmować kamienie przetopić złoto i sprzedać a zdobytą kasę przekazać na kościół albo cele dobroczynne. Ale skoro chcemy złapać ojczulka na honeytrap to może warto żeby Pani je zatrzymała ? - Podpowiedział z uśmiechem.

- Skoro Pani Nina nie wróciła z martwych znaczy się, że palenie i rozpraszanie prochów jest skuteczną metodą przeciwdziałania rytuałowi popełniliśmy niewybaczalny błąd! Powinniśmy pojechać tam z termitem i spalić tego trupa! Starczyłoby czasu! - Już miał ponownie wpaść w złość, ale zamknął na chwilę oczy i wziął kilka głębszych oddechów - No trudno, będziemy wiedzieć na przyszłość to, co teraz szykujemy pułapkę? Tym razem trzeba porządnie przemyśleć sprawę - Powiedział dużo spokojniejszym tonem.
 
Brilchan jest offline