Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2014, 17:16   #25
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
Jak ktoś szuka młodego i przystojnego to raczej z tej ekipy powinien być tego opisu najbliżej Bert Winkel. Co prawda początkowo wybrałem tę postać aby stworzyć konkurencję dla Szarej Eminencji, ale ostatecznie okazało się, że jestem przyjęty. Nie bez zdziwienia się to obeszło, ale od początku Bertem gra mi się świetnie. Chłopak początkowo był kimś w podobieństwie do wędrownego kramarza, a później awansował na gawędziarza. W sumie ani jednej ani drugiej profesji Winkel całkowicie nie skompletował. Teraz rwie go w kierunku aptekarza, ale dopiero jedną (z aż siedmiu) umiejętność zdobył. Jak zatem widzicie Ci co podchodzą do czwartej już części niemal wcale nie będą silniejsi mechanicznie (o ile będą w ogóle) od was dopiero startujących. Co prawda mógłbym się obrazić, ale gra mi się u Campo, z Kermem, AE i Baczym (on nas też zaszczyci?) na tyle dobrze, że i bez kolejnych PD zostaję.

Z tym przystojniakiem niemniej mówię ostrożnie, bo ponoć jak się gra wysokim to w życiu się jest przeważnie niskim, jak się gra szerokim to się jest wąskim jak sznur, jak się gra pięknym to się jest... zdecydowanie mniej urodziwym. Wydaje mi się jednak, że Winkel ruszył w dobrym kierunku.

Campo ogólnie to sami chłopcy to byli na sesji... jedynie w ostatniej części. Wcześniej były przecież Marianka Miller (prowadzona przez Felidae) i Jagna Tannenbaum, która była z nami za czasów Biberhof. Zatem dla wszelkich kobiet ostrzegam, że te chłopy wiedzą już trochę jak się z ich BG obchodzić!
 
Lechu jest offline