Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2014, 08:31   #28
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ogryzek Szatana Zobacz post
Wrzucony. Przyznam szczerze, ociągałem się, miałem napisać wczoraj, ale siadła mi ochota na cokolwiek kreatywnego.
Jak mawiał człek chodzący w spodniach za dużych, kapturze za głębokim, mieniący się być może nie poetą, ale wierszokletą na pewno: "Taka jest wena, raz jest, raz jej nie ma".

Komplet postów jest... jest jednak pewien problem. Przez najbliższe 3 doby mam do przepracowania w mojej "fabryce snów" 37 godzin roboczych. To, wraz z zapędami mojej małżonki (jej prośbami o choć namiastkę rodzinnego weekendu) powoduje, że moja odpiska pojawi się zapewne w poniedziałek w godzinach porannych.

Wybaczcie opóźnienie, jakie zapewne powstanie i zrozumcie obowiązki męża i ojca

Pozdrawiam,
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline