Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2014, 21:56   #109
Ribesium
 
Ribesium's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znanyRibesium wkrótce będzie znany
Ogłoszenia parafialne: Moi drodzy, za chwilę będzie post. Będzie to jednocześnie mój przedostatni post w sesji - nadmiar obowiązków nie pozwala mi poświęcić więcej czasu na jej prowadzenie, zwłaszcza, że okazała się dużo bardziej wymagająca, niż na początku zakładałam. Po owym poście macie ostatnią turę, by zadeklarować, co robią wasze postaci - od tych deklaracji w dużej mierze będzie zależeć, co znajdzie się w epilogu. Następny mój post będzie postem podsumowującym i zamykającym sesję. Dziękuję wszystkim za udział, za pomysły i za bardzo dobre odgrywanie swoich postaci. Wiem, że zapewne czujecie niedosyt, jednak lepiej czuć niedosyt niż przesyt. I tak w ciągu najbliższych kilku tygodni rozwikłalibyście zagadkę i ukarali winnych - ja jedynie przyspieszam nieco akcję, by zgodnie z zapowiedzią zamknąć sesję do końca roku. Mal i Aronix - jeśli chcecie możecie oczywiście dokończyć swój dialog i wrzucić go jako ostatni swój post. Raz jeszcze dziękuję za udział, mam nadzieję, że dobrze się bawiliście i do zobaczenia może jeszcze gdzieś kiedyś
 
Ribesium jest offline