Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2014, 23:53   #25
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, walnąłem posta. Sorry za zewłok, miałem zamiar pobazgrać w weekend ale jakoś wyszło, że nie wyszło.

- Generalnie sesja mi się podoba, mam kupę radochy grając i swoim hirołem i wtakich klimatach więc w sumie, mimo, że te całe uniwersum gry znam dość pobieznie to gra mi się świetnie.

- Trochę przerobiłem opis z doc'a, dodałem ten pręt u snajpera i ten postrzał tak nekoniecznie dosłownie w klatę, tak mi się wydało realniej jak sobie zacząłem tę scenę imaginować. Mam nadzieję, ze może być coś takiego

- A jakby co to jak w poście czyli zgarniam broń, ammo do niej i nóż a także dokumenty czy coś małego a ciekawego co mógł miec ten palant. Serio myślałem by go wziąć na jeńća ale w sumie trochę ciężkawo byłoby go przetransportować do naszych linii. Może z następnym spróbuję.

- A generalnie na koniec posta lookam dookoła czy ktoś nie lezie na zwenątrz czy wewnątrz budynków by się strzelać czy zadawać głupie pytania Ale ogólnie to bym się starał namierzyć i dotrzeć do tego drugiego snajpera by dokońćzyć robotę. Ale dokładniej bym powiedział zalezy od tego jakby to wyglądało i u mnie, i u niego, i u nich, i u chłopaków.
 
Pipboy79 jest offline