Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2007, 09:56   #14
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Konrad Koening

-Owszem, aczkolwiek zwracam uwagę na twarze i przypominam sobie twoją z jednej czy dwóch okazji z ostatnich lat, oczywiście, moge się mylić ale myśle że pamięć mnie nie myli... Owszem, robię interesy poza miejscem zamieszkania, z dala od swojej rodziny, w Berlinie poprostu... żyjemy.
Co do bywania w elizjach... hmm jak zapewne dobrze wiesz jestem podwójnie przeklęty, wykluczeniem z świata śmiertelnych, jak i świata wampirów. Mojej Rodzinie nie wolno ingerować w politykę pociesznej Camarilli tak więc mój wstęp do waszych elizjów jest ograniczony, co jednak nie szczególnie mi przeszkadza, aczkolwiek z chęcią wymienię kilka zdań na temat tego co dzieje się w naszym mieście, może akórat, tu w obcych stronach, ubije się jakiś geszeft...
- mężczyzna wyraźnie wykazywał zainteresowanie Victorią, rzucając tylko kilka spojrzeń w kierunku pozostałych kainitów.
 
Ratkin jest offline