Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2014, 17:39   #13
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Dla tych, którzy już mają mnie dość i czytają tylko dlatego, żeby pogadać za moimi grubymi plecami, jak bardzo głupi jestem <wdech> oraz dla wiernych fanów!

"Świat mógł się ubiegać w całym WszechŚwiecie o miano najbardziej zacofanego miejsca, w którym swoje zastosowanie nadal miały kwadratowe koła do taczek lub precyzyjnych maszyn oblężniczych typu taran. Pojawiały się czasami koncepcje i prototypy urządzeń wyprzedzających swoje epoki, jednakże istniały dwa zasadnicze problemy ich produkowania na szeroką skalę. Pierwszy – problemy z funduszami. Pieniądze mieli jedynie bogacze, a nadal nie wymyślono crowdfundingu. Drugi – wysoka śmiertelność. Nieważne, ile neuronów i aksonów ktoś miał w mózgu, dzięki czemu ludzkość mogła ewoluować technologicznie. Zardzewiały topór mógł spotkać każdego. Nie można jednakże powiedzieć, że Świat był skazany na funkcjonowanie w wiekach ciemnych. Pojawiły się krasnoludzkie czołgi, materiały wybuchowe, Maszyny Latające, nożyki do zdejmowania naskórka i krzesła z czterema nogami, które wyparły w dwa dni krzesła z dwoma nogami. Nowe narzędzia komunikacyjne – magiczny przekaźnik dźwięku na odległość, gołąb naddźwiękowy wspierany rakietą balistyczną czy alfabet były jedynie kilkoma z nich. Powoli, bo powoli, ale Świat przechodził ze stadium rozwojowego zgniłozielonej skarpety do niemyślącego karalucha. Progres, słowo klucz. Złoto, słowo drzwi, które nie wymagają klucza.

Jednym z innowacyjnych, wręcz przełomowych, wynalazków była Stalowa Pucha Podniebna. Nad pomysłem od kilkunastu lat pracował sztab największych gnomich geniuszy obecnych czasów, m.in.(...)"

No właśnie! Więcej dorwiecie na:

Gromka Drużyna, Kosmodrom "Koszmarnur"
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem