Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2014, 19:44   #9
Lost
 
Lost's Avatar
 
Reputacja: 1 Lost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwuLost jest godny podziwu
Cytat:
Napisał kanna Zobacz post
i mam nadzieję na miłą grę.


Uwaga w głównym docku za chwil kilka pojawi się drobna ankieta dla starej ekipy (sorry Blacker, że tak mocno na starcie Cię ograniczam, ale póki nie zostaną załatwione formalności to nie będę mógł ruszyć z właściwą sesją). Ankiete proszę albo wyślijcie mi na PW, albo możecie uzupełniać w docku. Kilka zdań, a bardzo mocno ułatwią mi prowadzenie
W zasadzie również Blacker mógłby do niej zerknąć i skrobnąć kilka słów.

I druga część, która pobudzi każdego Wyczekiwane, wypraszane, wypatrywane!


PUNKTY DOÅšWIADCZENIA!

Instrukcja obsługi jest bardzo łatwe. Są dwie kategorie. Osiągnięcia, jakie dokonaliście jako drużyna i osiągnięcia, jakie postać dokonała indywidualnie. Później ja to podsumuje i każdej rzeczy nadam odpowiedni ekwiwalent punktowy. Bawcie się dobrze

EDIT: i sorry jak komuś nieodpisałem na esemesy w ostatnim czasie. Jestem jeszcze na etapie gimnazjum, mam telefon na kartę i zapominam go wiecznie doładować
 
__________________
Spacer Polami Nienawiści Drogą ku nadziei.

Ostatnio edytowane przez Lost : 09-12-2014 o 19:47.
Lost jest offline