Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2014, 13:18   #3
czajos
 
czajos's Avatar
 
Reputacja: 1 czajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwuczajos jest godny podziwu
Witam wszystkich
Życzę wszystkim wiele weny dużo chęci i czasu do pisania postów.

Jak pisałem wcześniej w rekrutacji myślę, że nasze postacie powinny się kojarzyć przynajmniej tę które postanowiły żyć w wampirzej śmietance ,a nie prowadzić nieżycie samotników.

Więc oto co ogólnie wiadomo o mojej postaci, Antony Marching Lasombra odszczepieniec przybył do Omaha jakieś 30 lat temu z polecenia od swej stwórczyni już od początku było o nim głośno bo jak się później okazało mimo młodego jak na wampira wieku przywiózł on ze sobą swojego potomka (postać Elasa). Najczęściej można go było spotkać w Elisum gdzie prócz delektowania się "wybórnym trunkiem" lubił także zadeklamować od czasu do czasu wiersz lub dwa.
Z ogólnych obserwacji co czujniejszy obserwator wywnioskował, że Antony jest wampirem dość silnej krwi i sprawny jest w domenach dominacji prezentacji i sławnej wśród Lasombra Strefy mroku choć sprawność jakimi się nimi posługuje nie jest znana. Poza tym jest wręcz nie przyzwoicie bogaty i zdołał w ciągu tych kilkudziesięciu lat obecności uzyskać pewne wpływy w sądownictwie i bankowości.

Jego domeną jest mała dzielnica Bemis park ulokowana koło centrum miasta.
 
__________________
Nowa sesja dark sci-fi w planach zapraszam do sondy

Ostatnio edytowane przez czajos : 12-12-2014 o 13:59.
czajos jest offline