Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2014, 13:41   #67
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
- Plan? W tej chwili wiem tyle, że póki nie przystawię Draculi bądź Mishy pistoletu do łba, nie jestem wstanie trafić. Nawet na mnie nie spojrzał, gdy do niego strzeliłem i po prostu uniknął kuli - Krzysztof niechętnie przyznał się do tego, że Misha nie miał najmniejszego problemu z uniknięciem jego pocisku. - Obawiam się, że karabin snajperski w tym wypadku nie zda się na wiele więcej ponad obserwowanie okolicy.

- Dracula nawet jeśli się pojawi, na pewno nie będzie sam. Sami nie jesteśmy wstanie pokonać wroga mającego przewagę liczebną. Nie mamy do czynienia z bandą, która pojawiła się w trakcie naszego spotkania. A nawet jeśli byliby na podobnym poziomie, dadzą czas ojczulkowi i innym ważnym, by uciekli. Jeśli Zakon chce mieć pewność, że Dracula zostanie pokonany, musi się postarać bardziej. Gdyby pomogła nam jakaś niewielka grupa łowców, która zajęłaby się pomniejszymi wampirami. Wtedy moglibyśmy spróbować zdziałać dużo więcej.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline