Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-12-2014, 08:43   #32
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Prawie na pewno nie będzie mnie tutaj o północy, więc napiszę teraz. Do końca rekrutacji pozostało około piętnaście i pół godziny. Otrzymałem jeszcze jedną kartę ucznia, więc warto było czekać. Odnośnie czekania, dostałem kolejne zgłoszenie, czekam na kartę.

Wyniki rekrutacji powinny pojawić się w sobotę, ale nie mogę zagwarantować, że przed godziną dwudziestą pierwszą - mam dosyć napięty terminarz na weekend i nie wiem czy znajdę czas na odpisanie.

Dziękuję wszystkim za dotychczasowe zainteresowanie. Jeżeli dobrze pójdzie, będziemy mieli komplet sześciu graczy.

Przepraszam za pisanie postu pod postem, ale z tego co wiem, edytowanie nie wyświetli go jako nieprzeczytanego.
 
Ogryzek Szatana jest offline