Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2014, 16:29   #530
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pipboy czy ty właśnie uszkodziłeś nasz jedyny środek transportu na tym pustkowiu tylko po to abym nie nazwał tych bimbrowników twoim imieniem? Gdzie z resztą nie taki miałem zamiar, od duże i chodzi. Piechór.
- Cooo? Jaaaaaa? No coś Ty! To te bydle!

- Poza tym na tę okoliczność pojechaliśmy na dwie bryki.



Cytat:
Jeszcze nie uszkodził... znacznie. Jakieś tam ryski czy walnięte światło co najwyżej, nic co by wpływało na ogólny stan maszyny.
- W sumie to prócz staranowania zwierzaka reszta nie wykraczała poza nieco bardziej przygodowy off road race więc coś co taki Wrangler powinien konstrukcyjnie spoko znieść raczej.

- A jakby co to śmigłowiec... W śmigłowcu nic by nas nie ruszyło z dołu...


Cytat:
A. Rzuciłam sobie na reakcję zwierzaka. Teraz dopiero możecie zacząć się martwić, ale odpis dam w next turze . Oczywiście, jak ktoś z ekipy łowców chce zareagować to ma na to kilkanaście sekund
- Nie mów, że majstruje kolejne pokolenia przez oddawanie energii kinetycznej...

- Ale wiesz Atu... Jakby był uprzejmy tak sztampowo od ręki paść trupem albo się przejść na spacer to ja bym wcale nie był jakiś rozczarowany czy co...
 
Pipboy79 jest offline