Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 09:27   #36
hollyorc
 
hollyorc's Avatar
 
Reputacja: 1 hollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputacjęhollyorc ma wspaniałą reputację
Witam Panowie,

Odpis jest, Gargamelu udało się przed gwiazdką . Za tygodniowe opóźnienie przepraszam. Nałożyły mi się sprawy zawodowe i rodzinne. Zrozumcie proszę i wybaczcie.

Jeśli dacie radę, to prosiłbym Was o odpowiedzi do najbliższej niedzieli tj. 21/12/14. W przyszłym tygodniu II zmiany mam w poniedziałek i wtorek więc poranki powinienem móc poświęcić na zakończenie tury tej i rozpoczęcie kolejnej. Ogólnie do końca roku mam nadzieje przeprowadzić jeszcze dwie kolejki. Okres świąteczny jednak nie sprzyja pisaniu i zrozumiem w pełni, jeśli zrobimy tylko jedną.

W razie pytań, wątpliwości...
holly
 
__________________
Tablety mają moc obliczeniową niewiele większą od kalkulatora. Do pracy z waszymi pancerzykami potrzebuję czegoś więcej niż liczydła. Co może mam je programować młotkiem zrobionym z kawałka krzemienia?
~ Gargamel. Pieśń przed bitwą.
hollyorc jest offline