Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 19:41   #37
Gargamel
 
Gargamel's Avatar
 
Reputacja: 1 Gargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumnyGargamel ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał hollyorc Zobacz post
Odpis jest, Gargamelu udało się przed gwiazdką . Za tygodniowe opóźnienie przepraszam. Nałożyły mi się sprawy zawodowe i rodzinne. Zrozumcie proszę i wybaczcie.
No, nareszcie. Długo kazałeś na siebie czekać... :/ Rozumiem i NIE WYBACZAM. Za następny taki wyskok przez pół roku w kącie na grochu będziesz klęczał w ramach pokuty, że o śpiewaniu (koniecznie falsetem) AVE MARIA nie wspomnę. Czy wyraziłem się jasno?

Cytat:
Napisał hollyorc Zobacz post
Jeśli dacie radę, to prosiłbym Was o odpowiedzi do najbliższej niedzieli tj. 21/12/14. W przyszłym tygodniu II zmiany mam w poniedziałek i wtorek więc poranki powinienem móc poświęcić na zakończenie tury tej i rozpoczęcie kolejnej. Ogólnie do końca roku mam nadzieje przeprowadzić jeszcze dwie kolejki. Okres świąteczny jednak nie sprzyja pisaniu i zrozumiem w pełni, jeśli zrobimy tylko jedną.

W razie pytań, wątpliwości...
holly
Teraz toś mnie obraził i uraził. aż strzelę focha *Strzela chamskiego focha, a co* Przecież wiesz dobrze, że ja daję odpisy szybko a potem niecierpliwie czekam na pozostałych i MG że o ponaglaniu nie wspomnę.


A tak BTW miło, że wróciłeś do żywych I tego się trzymaj
 
__________________
Gargamel. I wszystko jasne
Gargamel jest offline