Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 20:49   #202
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
nie widzisz ich, są w korytarzu przechodzącym przez część piętrową i wychodzącym na zewnątrz, są tam 3 wejścia: od strony hali, z zewnątrz i po schodach w dół ze stołówki na piętrze (no i jeszcze wejścia prowadzące do pomieszczeń ale o ile nie planujesz przebijania się przez ściany (swoją drogą zapewne są to lekkie konstrukcje z płyty gipsowo kartonowej) niewiele ci to pomoże
- Siem podkradam i skradajkuję pod jakąś dziurę czy szparę w drzwiach czy co tam jest i chciałby pozerkać jak toto wszystko wygląda. Ilu ich jest, gdzie stoją, jaką mają broń, jak się zachowują, jak wyglądają zakładnicy itd.



Cytat:
Ellen jest na hali, Billego nie widzisz, Taylor i White siedzą w stołówce. Tommy i Rob pilnują budynku od zewnątrz.
- Ok, to mam nadzieję, ze jest nas przynajmniej czwórka. Jak się da to bym też ściągnął Roba i Tom'a bo jak w wejściu to chyba jest szansa kontaktu wzrokwego. Wówczas bym im machnął by dołączyli do nas. Byłaby szóstka.

- Ja mam pomkę. Jaką broń w łapach ma reszta (Taylor, White i Ellen)?

- Z ewentualnym szturmem bym Cię prosił byś się wstrzymał póki się nie da rozpoznać tych banditos i nie wyjaśni sprawa z dwójką na zewnątrz bo wówczas to może znacznie zmienić obraz sytuacji i sił w tej scenerii.




Cytat:
zastanawiam się nad kolejną rekrutacją dodatkową
- No to rozpisuj, z mojej strony nie widzę zastrzeżeń
 
Pipboy79 jest offline