Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2014, 22:47   #31
Sierak
 
Sierak's Avatar
 
Reputacja: 1 Sierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłośćSierak ma wspaniałą przyszłość
Miałem poczekać do jutra wieczór, ale tempo w jakim dostaję KP jest zatrważające i czego nie mówić, mam swój komplet faworytów, których po prostu widzę w sesji.

1. Ulli - Alukard - Człowiek Barbarzyńca
2. Kerm - Lander - Człowiek Ulubieniec Tempusa
3. Aro.is - Adris - Elf Tropiciel
4. Fantomeks - Eleris - Diablę Bard
5. Barthirin - Ricry - Drow Łotrzyk
6. Aramin - Orlamm - Gnom Czarodziej

Wybranym gratuluję, pozostałym dziękuję za poświęcony czas. Jeżeli którekolwiek z Was będzie potrzebowało ewentualnej konsultacji na temat postaci (rozwój, klasy prestiżowe itd.) to zapraszam.

Ja zaś powoli zacznę klecić tematy sesyjne, w poniższej kolejności:
1. Komentarze - żebyście mogli sobie pogawędzić w czasie, gdy ja będę ostro harował.
2. Kompendium/Materiały - gdzie wrzucę Wasze KP w mojej formatce (tak, KP są jawne, a mi ułatwia prowadzenie trzymanie ich w jednym miejscu - tzn. mowa o KP mechanicznych), opis Easthaven i wszelkie potrzebne na start informacje.
3. Sesja - gdzie rzecz jasna zjawi się post wprowadzający .
 
__________________
- Alas, that won't be POSSIBLE. My father is DEAD.
- Oh... Sorry about that...
- I killed HIM :3!
Sierak jest offline