Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-12-2014, 16:32   #18
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
A tam, stare czasy. Faktem jednak jest, że ogrom wrażeń z realu odstręczał mnie od pisania postów w sesjach. I jakoś tak się składało, że zawsze jak już zbierałem się do sesji, życie robiło wielkie JEEEB!

Teraz właśnie robi a sesja jest jakąś szansą na oderwanie od realu. Tak więc kto wie? Ja jestem z natury optymistą. W zasadzie muszę być. Życie w innym wypadku jest do dupy.

Co do samych szczególików sesyjnych, halfing matador pewnie może zostać wysłany, czy się wpasuje w naszą oberżę diabli wiedzą. Wiem jednak [kto to jeszcze pamięta] jak w sesji prowadziłem Gracza - krewetkę. Przy tym halfing - matador to betka.

Nie wiem czy to początek czegoś większego, ale z całą pewnością będę chciał wlać w sesję emocje. A że to moja sesja, to i emocje będą niezdrowe.

Tak czy siak zapraszam. A że mam 1 Gracza, to ruszę choćby z solówką. Jak zniknę na 2-3 tygodnie [nie zakładam, ale to w końcu życie], malahaj napisze epitafium do sesji. Bo się zdeklarował.

Pozdrawiam i raz jeszcze zapraszam
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline