Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2014, 03:09   #68
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Trudno formować jakieś plany kiedy mamy tak mało danych, nie wydaje mi się żeby pytanie reszty Zakonu o pomoc było dobrym pomysłem skoro podejrzewamy ich o zdradę a Szefowa ma jakiś pomysł więc dajmy jej szansę - Rzekł Nate. Cieszył się że Szilágyi wzięła naszyjnik, może i był złodziejem ale miał swój kodeks honorowy i nie lubił niezapłaconych długów. Broszę spróbuje sprzedać w jakimś lombardzie.

- Mnie najgorzej męczy to jaki bezużyteczny okazałem się w walce z Mishą! A teraz ma jeszcze siostrę do pomocy! No i Szef wszystkich szefów który jest pewnie jeszcze mocniejszy.... Fuck - Fukną wyraźnie sfrustrowany.

- Wiem, że nie mamy dużo czasu ale może dałoby się gdzieś wcisnąć odrobinę treningu ? Zawsze podłapana sztuczka może ocalić życie, jakieś podstawy obchodzenia się z gnatem też by się pewnie przydały co mówię niechętnie bo te wybuchające hałaśliwe kawałki żelaza zawsze wydawały mi się mało heroiczne ale jestem zdesperowany - Przyznał smętnie.
 
Brilchan jest offline