Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2014, 21:20   #12
Tiras Marekul
 
Tiras Marekul's Avatar
 
Reputacja: 1 Tiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnieTiras Marekul jest jak niezastąpione światło przewodnie
Po części koncepcję na postać mam. Jeśli nic innego do głowy mi nie przyjdzie to zapewne się za niego zabiorę jutro, tudzież w piątek, pod wieczór. Nic tak nie pomaga przy pisaniu jak gorąca herbata z miodem i cytryną. Wyczaruję coś ciekawego. ^^

Jakoś nie udało mi się z nią pogadać niestety. Jeszcze się nie udało... Wspomniała tylko, że wrzuciłeś rekrutację i że fajnie byłoby zagrać razem. Od niej też zapewne się informacja pojawi w odpowiednim czasie. ^^
 
__________________
Ph’nglui mglw’nafh Cthulhu R’lyeh wgah’nagl fhtagn.
Tiras Marekul jest offline