Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2014, 15:10   #510
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację

Jąkała się lekko przestraszył na widok zbliżającego się Karla, wiedział, że nie może wiele zrobić, miał w końcu nóż przy szyi

- Ty, Ty przecie mówić nie, nie możesz. Ja ja się ją-jąkam - odwrócił wzrok na krasnoluda - co zrobiłbyś ta-takiemu, co winny tego jest? - zapytał ze smutkiem mieszanym ze złością

-By-było to kilka lat temu, to, to i się nie spo-spodziewał żem, że Cię u-ujrzę. Mia-miałem lichą nadzieję, że ktoś Cię za-zabił. - powiedział w kierunku Karla - ży-życzyłem Ci naj-najgorszego, a Ty, żyjesz jak, jak pan. - zacisnął zęby przy ostatnim wyrazie - To Ty Greg, bo żeś się przy-przyznał, że była między na-nami sprawa, a tylko ta-taka mogła być.
 
Inferian jest offline