Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2014, 02:07   #9
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
Po pierwsze, sorry za obsuwę. Nie pójdę spać, dopóki tego postu nie napiszę.

Po drugie, ponieważ musi być, skoro było po pierwsze.
Cytat:
Cóż, jeżeli tak się to widzi MG.
Chociaż w takim razie aż wolę zapytać - czy będę miał prowadzić lekcje jako nauczyciel, i jak mam je odbywać? Znacznie bardziej wolałbym Gdoc niż mass skype-call na pięć czy sześć osób.
Gdoc jest świetnym narzędziem do wklejania plików tekstowych i pdf. Wygodnie, pod ręką mam dostęp do każdego z nich, jeżeli mam internet, nadaje się wyśmienicie jako miejsce na materiały z sesji. Korzystałem również jako tester, pisząc komentarze do różnych dokumentów.

Osobiście jednak nie lubię pisać tam postów i używać go jako czatu. Jeżeli lubisz doca, mogę tam z Tobą częściej siedzieć, ponieważ grasz nauczycielem, ale graczom-uczniom nie chcę zawracać tym głowy.
Możemy założyć taki nauczycielski kącik

Lekcje, lekcje. Myślę, że napiszesz jakie materiały przekazujesz oraz jak to robisz, zamiast rozgrywać całą klasę. Gracze odpiszą jak się zachowuje postać w trakcie, ewentualnie wyjdą z tego jakieś bardziej szczegółowe interakcje. No i można kończyć. Nie będziemy szli w drobnicę, inaczej sesja zajmie nam więcej lat, niż ma trwać nauka w akademii

Szczerze - jesteś bardziej doświadczonym MG ode mnie, daję Ci wolną rękę, jak to zrobić, obyś nie zaganiał graczy do doca.

Tak wyglądają awatary (uczniowie będą mieli ździebko inny):
 
Ogryzek Szatana jest offline