Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2014, 12:28   #1
Ogryzek Szatana
 
Ogryzek Szatana's Avatar
 
Reputacja: 1 Ogryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetnyOgryzek Szatana jest po prostu świetny
[kawaii storytelling] Akademia Magii - Rok Pierwszy

Akademia Magii
Rok Pierwszy

1 Deus 615 Nowej Rachuby

Z powodu tragedii jaka nastąpiła podczas edytowania tego postu (podmienienie jednego linku, ponieważ stary nie działał poprawnie), zmuszony byłem do podjęcia jednego z dwóch kroków: próby naprawienia skasowania 1/3 treści postu lub napisanie go od nowa, zupełnie na czysto.
Ponieważ to pierwsze nie wypaliło pomimo usilnych starań, a tego drugiego nie mam absolutnie ochoty robić, a treść całego postu nadal wyświetla się podczas edytowania (jednak nie kiedy akceptuję edycję lub wyświetlam podgląd), wybrałem trzecią ścieżkę.

Poniżej znajduje się link do oryginalnego postu, wstawiony na google.doc. Każdy, kto chce post zobaczyć, będzie musiał niestety skorzystać z linku. To najlepsze rozwiązanie, jakie znalazłem, żeby nie marnować więcej czasu, jednocześnie pokazując cały post z pełnym formatowaniem.
Przeprosić powinno to coś, co sprawiło, że tekst się "sprasował", ale nie wiem co było tego powodem. Domniemania są takie, że ilość lister lub formatowania, chociaż przed edycją post miał liter więcej (link przed podmienieniem był dłuższy) i tyle samo formatowania. Widziałem dłuższe posty tutaj na forum.

 

Ostatnio edytowane przez Ogryzek Szatana : 11-01-2015 o 14:21.
Ogryzek Szatana jest offline