Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2014, 13:10   #104
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Trochę nie wierzę, że to napisałam. No, ale (prawie) ostatni w sesji post się pojawił. Po drodze było mnóstwo błędów, niepotrzebny railroading, zawalenie się 3/4 scenariusza, odejście niemal wszystkich graczy... i przyjście kilku nowych, oraz mnóstwo innych rzeczy... Nauczyłam się dzięki niej naprawdę dużo, wypracowałam jakieś zaczątki swojego stylu i była to dla mnie naprawdę cenna lekcja prowadzenia... oraz świetna zabawa!

Po 91 postach i 1,5 roku (!) gry moja pierwsza samodzielna sesja na LI dobiegła końca. Nie zrobiłabym tego, gdyby nie Wy, więc dziękuje Wam strasznie i stwierdzam - bo mogę - że jesteście wielcy! Wszystkim innym graczom, obserwatorom, czytelnikom i sympatykom również serdecznie dziękuję...

---

A dlaczego napisałam "prawie ostatni"? Bo sesja de facto się kończyła, ale może - jeśli chcecie - dopisać sobie ostatniego posta z punktu widzenia Waszych postaci. Możecie też przekazać mi - jakkolwiek - co zamierzają zrobić, a wtedy nakreślę jeszcze krótki epilog, pokazujący co dzieje się Posejdonem, Madjackiem i JC za jakiś czas...

Dajcie mi znać w komentarzach na którą opcję się decydujecie Jak chcecie, mogę też wystawić Wam notatki.

---

A skoro to koniec, to pewnie macie trochę pytań. Fabuła wyglądała zupełnie inaczej, kiedy zaczynaliśmy, więc po drodze scenariusz ulegał licznym mutacjom, zmianom i przeróbkom ad hoc. Śmiało więc proście o rozwianie niejasności - a jeśli ktoś śledził sesję (są tacy?) to proszę o ujawnienie się i też zapraszam do pytania, pisania opinii, krytyki etc. Czekam z niecierpliwością na Wasz feedback!

Jeśli w ciągu miesiąca temat się zamknie i nie zadeklarujecie tych kończących postów, poproszę opów o archiwizację. Na razie zapraszam do dyskusji

Dzięki!!!!!
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline