Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 15:06   #32
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Almena Zobacz post
Panda – co do historii twojej postaci jeden z graczy zwrócił mi uwagę na zastanawiające fakty...
Np.: Za co staruszek został aniołem? Za parę dobrych uczynków i za to, że robił broń? Broń, którą potem mordowali się ludzie??
Czyli Twoja postać byłaby w sumie zwykłym wojownikiem-kowalem, który kiedyś był aniołem i dlatego ma więcej siły, nie służy bogu, a umiejętności ma takie „paladyńskie”?J
Hm no...
4 Czar: Światło Lothom (rozświetla teren w odległości 10m oślepiając, z natury, złe istot) – więc w drużynie będziesz miał z natury złe istoty Taki np. Astaroth, demon. Avalanche, ty nie jesteś zły, a już w ogóle nie zły z natury XD
W ogóle, jako fallen angel masz charakter praworządny, zaś Astraoth jako demon jest chaotyczny zły, jesteście jak biel i czerń, niemal jak dobro i zło, więc odgrywanie waszych postaci WYMAGAC będzie tego, żebyście podchodzili do siebie... ym... z dystansem...^^’’
Cóż, nadal byłabym skłonna cię przyjąc! ostrzegam jednak, że prawdopodobnie jako anioł między dmeony wchodzisz w paszczę lwa wymagac to będzie rozwagi i gry z pomysłemJ radzę nie próbowac nawracac kogokolwiek z drużyny XD więc jeśli czujesz się na siłach to zapraszam.
No i właśnie tu będzie ciekawie. Anioł, który współpracuje z Demonem, z którym się nie znoszą z natury. Nie sądzisz, że to będzie ciekawe?? :>
Takie wyzwanie Mi sie podoba ten pomysł. Liczę, że mnie przyjmiesz
 
Panda jest offline