Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 15:15   #37
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Panda – nie ma sprawy, czujesz się na siłach to dawaj!XD jasne że cię przyjmę !

Więc potrzeba jeszcze góra 2 graczy. Na PW zgłosił się Mijikai , czekam na jego kartę.
Vimesa również raczej przyjmę.

Tammo - wiem że chcesz zbalansowac drużynę, ale błagam, nie narzucaj komuś zmiany umiejętności! może jej się takie podobają i takie chce miec? zaraz wszycy zaczną zmieniac swoje i w nieskończonośc będziemy robic karty postaci aż zostana sami pakerzy którzy pierdnieciem powalą czarnego smoka

Więc mielibyśmy komplet jeśli ci dwaj się dostaną. Jeśli nie, mogą próbować inni.

Sesja zacznie się kiedy będzie komplet, wszyscy z umiejętnościami. Myślę że w poniedziałek, rano lub wieczorem.
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline