Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 15:17   #38
Extremal
 
Extremal's Avatar
 
Reputacja: 1 Extremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemuExtremal to imię znane każdemu
TY TY Poufnie CI powiedziałem że Blondynki lubię, a tak na serio to jak dotąd karta postaci Nansze najbardziej mi się podoba Co do tego Aniołka i "psiona" tak na wpół jestem nastawiony, gdyż jak szanowny Nekromanta zauważył że taki Aniołek z nadludzką siłą będzie maszerował jako czołg i torował innym drogę pomijając fakt że jest parę postaci raczej z pod ciemnej gwiazdy:P, a Psion z wszelaką zdolnością kinetyki też wydaje się zbyt niezwyciężony, ( Używając np takiego podglądania w myślach będzie mógł doskonale przewidzieć posunięcia innych bohaterów, dając mu przewagę nad nimi)
Pinn: Fajnie że jakiś nowy Warrior tzw dojdzie, co dwa miecze to nie jeden:P
 
__________________
Jednogłośną decyzją prof. biskupa Fiodora Aleksandrowicza Jelcyna, dyrektora Instytutu Badań Nad Czarami i Magią w Sankt Petersburgu nie stwierdzono w naszych sesjach błędów logicznych.
"Dwóch pancernych i Kotecek"
Extremal jest offline