Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2014, 15:36   #11
Ereb
 
Ereb's Avatar
 
Reputacja: 1 Ereb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodzeEreb jest na bardzo dobrej drodze
Oczywiście rodzaj wprowadzenia, czy też schematu tworzenia postaci znajdzie się w rekrutacji. Pewnie nie będę wchodził za głęboko w detale, ale ogólny zarys na pewno przybliżę.
Moje pytanie było podyktowane nie tyle chęcią ominięcia wyjaśnień, ile obawą czy gracz polubią wstrzelenie się w pewne ramy postaci.
Mi by to zapewne ułatwiło sprawę fabuły, a przynajmniej części z was możliwość udziału. Wiem, że niechęć poznawania nowych systemów jest wbrew pozorom w fandomie dość duża.
Takie rozwiązanie (tzn. pewne schematy postaci) umożliwiłby udział osobą, które niechętnie wgłębiają się w nowe reguły i zasady.

W tym momencie myślę, że w rekrutacji umieszczę kilka gotowych schematów, które będzie można wybrać, ale będzie też możliwość stworzenia własnego Wyniesionego.

EDIT:
Widzę, że przed świętami ożywili się sympatycy Wielkiego Przedwiecznego. Czyżby gwiazdy miały ustawiać się w odpowiednim porządku?
 
__________________
"Kupię 0,7, to leczenie paliatywne i pójdę spać, bo w końcu sam sobie zbrzydnę" AJKS

Ostatnio edytowane przez Ereb : 22-12-2014 o 19:44.
Ereb jest offline