Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-12-2014, 16:18   #72
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
Michael obszedł dokładnie pomieszczenie sprawdzając czy nie ma w nim ukrytych kamer czy też podsłuchów. Jeśli takowe znalazł bezpośrednio zniszczył, to miejsce miało być czyste i tylko do ich dyspozycji.

- Zostaliśmy sami, bez zbędnych osób, nie do końca nas rozumiejących. Być może wyda się to naiwne, ale nie zastanawialiście się nad tym, co stanie się z nami gdy Drakula zostanie uśmiercony? Może powinniśmy przygotować plan awaryjny, który jak mówi Nathaniel uratuje nam życie. Cała ta sprawa wydaje mi się nadzwyczaj podejrzana, już wyglądała mi na taką na początku, dlatego postanowiłem ją wziąć. Jeśli zaś chodzi o strzelanie, to mamy łatwiej bo nie oddychamy, a co za tym idzie nie musimy martwić się o poruszanie pistoletu.
 
Inferian jest offline