Wątek: Gothic Zone
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 18:52   #9
Hammen
 
Reputacja: 1 Hammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputacjęHammen ma wspaniałą reputację
Krótko mówiąc wspaniałą saga. Pierwszą część przeszedłem 2 razy, ale muszę przyznać, że jednak zmaganie się z tą grą za drugim, czy trzecim razem nie sprawia takiej przyjemności jak odkrywanie jej tajemnic po raz pierwszy. Cała ta kolonia karna i nieoczekiwane zwroty akcji…cudo. Przechodząc kolejną część gry dotarłem do pierwszego smoka i…nieoczekiwanie moja mama postanowiła dokonać reinstalacji komputera. Teraz bezimienny czeka na to aż będę miał trochę więcej wolnego czasu.

Gothica 3 zakupiłem w dniu premiery <maniak>… no ale wymagania sprzętowe w pełni ostudziły mój zapał. Tak więc trójka zbiera kurz. Pozostało mi paradowanie w koszulce z Xardasem i wielkim napisem „Gothic 3” po szkole.:P
 
__________________
"The eagle's eye is hiding something tragic
but in this night the red wine rules in me"
Hammen jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem