Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2007, 19:59   #8
Tahu-tahu
 
Reputacja: 1 Tahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumnyTahu-tahu ma z czego być dumny
Hmmm... jednak zmieniam zdanie

Napiszę tak:

Jeśli akcje, o które chodzi są dla wszystkich graczy w miare oczywiste - lepiej dla tempa (według mnie), jeśli GMowie napiszą zbiorczego posta o tym, jak to drużyna wchodzi do nowego pomieszczenia, przeszukuje je i co znajduje.
To rozwiązanie moglibyśmy stosować w przypadkach, kiedy wszyscy I TAK by to zrobili. Bo co - mamy siedzieć na tyłkach przed otwartymi drzwiami? Gdybyśmy my to opisywali to najpierw ktoś by poszedł na zwiady, obejrzał, powiedział reszcie, weszli. 2 strony postowania

Jeśli postać ma wybór i jedna z opcji spowalniałaby tylko akcję można by do niej napisać PM
'Hej Tahu, na prawo i na wprost są pokoje gościnne tylko - możesz do nich zajrzeć (krótki opis co w nich jest) ale na końcu powinnaś pójść w lewo, jak napiszesz że tam idziesz to ruszymy akcję do przodu.' - w ten sposób zamiast sześciu postów (idę w prawo - dowiaduję się co tam jest - idę prosto - ... - idę w lewo - finał) mamy dwa (zaglądam, zaglądam, idę w lewo - finał)

Ech, rozpisałam się Moja pointa jest taka że oczywiste dla nas czynności możecie - według mnie - opisywać za nas.
Oczywiście dla mnie nie jest problemem opisanie tym razem, co robi Saenna w rupieciarni - nie piszę tego jeszcze, bo czekam na reakcję innych graczy na opowieść skrzypaczki.
 
__________________
"All that we see or seem is but a dream within a dream." E.A.Poe
Odskrzydlenie.
Tahu-tahu jest offline