Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-12-2014, 13:16   #104
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
Rany są oczywiście od kul, są już po wyparowaniu i podzieleniu na pół. Poturlałem wszystko sam, mam nadzieję że nikt nie ma obiekcji. Tak jest po prostu szybciej, nie ma bałaganu i nie trzeba tłumaczyć mechaniki tym co jej nie znają.
Cai masz oczywiście rację, pomyliłem się, przepraszam. Sama powrotna przemiana jest za darmo (ale trwa 3 tury!), jednak załóżmy że skrócenie jej o turę za 1 PK już nie. Podręcznik nie wyjaśnia tej kwesti jednoznacznie, ale tak byłoby moim zdaniem logicznie. Tak więc kosztowało to 2 PK (skrócenie o 2 tury) zamiast trzech. W tamtej sytuacji liczył się czas, gdybyś odmienił się bezkosztowo to Paolo rzuciłby drugim mołotowem a kilka gangsterów mogłoby uciec do tunelu.
Gdy wampir zostaje zniszczony to wraca do stanu w jakim mniej więcej znajdowałoby się jego ciało gdyby nie przemiana. Tak więc stulatek rozpadnie się w proch, z dwudziestolatka zostanie szkielet, a ze świeżaka kupa gnijącego mięcha.
Broń możecie zabrać, każdy gangster miał jeszcze po 2 magazynki i broń krótką (pistolet/rewolwer).
Jeśli osuszycie martwych do sucha, wyjdzie wam 55 PK. Cai pomyślał i z Paolo da rade wyciągnąć 10 PK, nic się nie ulało. Matt, no cóż, rozchlapał się

Pisałem na szybko, mam nadzieję że nie ma błędów i odpisałem na wszystko. Jakbym coś jednak pominął to piszcie.

Wesołych świąt
 
Halfdan jest offline