Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-12-2014, 23:58   #5
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
To może i ja bym się dołączył ? Z wielką przyjemnością czytałem sesje w zeszłym roku i parę innych przygód Anonima nikt inny by chyba nie dał rady zrobić z joke systemu czegoś wzruszającego nie tracąc przy tym poczucia humoru.

Mógłbym zagrać tym Żulem Złomokletom co w zeszłym roku im pomagał odczytać dane z laptopa niemieckiego zboka z tym że straciłby tą Amerykańską emeryturę i mieszkanie bo "jacyś Hamerykańscy odwokacji znuleźli kruczek prawny i mi mą emeryture zabrali żeby jakiś wioski wysadzać czu innych murzynków bombo mordować" - wybełkotał niezadowolony

Potem zerknę jeszcze na system i jak on się tam nazwał i dam tu ładnie karte z obrazkiem

EDIT: Obrazek już mam czwarty od góry pasuje Pix For > Old Guy On Computer teraz jeszcze tylko na system zerknę
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 26-12-2014 o 00:10.
Brilchan jest offline